148 gösterim
Filmler - Diziler kategorisinde
yeniden kategorilendirildi
0 1

"Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden" ne zaman vizyona girecek?

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

düzenledi
 
En İyi Cevap
0

''Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden'' 23 Haziran'da vizyona girecek.

Süper kahraman filmlerinin şafağının yaşandığı bu dönemlerde her ne kadar arka planda kalsa da çocukluğumuzun en güzel çizgi film serilerinden Ninja Kaplumbağalar da beyaz perdede kendine yer buluyor.

İki sene önce ilk filmleri ile vizyona giren ve oldukça eğlenceli olan Ninja Kaplumbağalar, çok daha fazla karakterin ve çok daha fazla aksiyonun olduğu yeni filmi Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows ile dönmeyi bekliyor. Arrow dizisinin başrolü Stephen Amell'i Casey Jones olarak göreceğimiz, ayrıca kaplumbağalarmızı baş düşmanlarından Rocksteady ve Bebop'un da karşımıza çıkacağı filmde, Shredder reis de geri dönecek. Ayrıca Kraang'in de (çizgi filmde daha çok Beyin olarak biliniyor) tip olarak birebir aynı uyarlamasını göreceğimiz film, çocukluğunu Ninja Kaplumbağalar izleyecek geçiren bizler için son derece eğlenceli olacağa benziyor.

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden

Vizyon Tarihi: 23 Haziran 2016
Yapımı: 2016 - ABD
Tür : Aksiyon , Komedi , Macera
Yönetmen : Dave Green
Oyuncular : Megan Fox , William Fichtner , Alessandra Ambrosio , Stephen Amell , Tony ShalhoubSenaryo : Josh Appelbaum , André Nemec
Yapımcı : Michael Bay , Andrew Form
Diğer Adı : Ninja Kaplumbağalar 2, Teenage Mutant Ninja Turtles 2

''Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden'' Fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=6yDDJgx82Po

İlgili sorular

CevapBizde.com bilgi kazanmak ve paylaşmak için bir yer. Soru sormak ve benzersiz anlayışlara ve kaliteli cevaplara katkıda bulunan insanlarla iletişim kurmak için bir online bir platformdur.

Üstelik Üye Olmak Ücretsiz!

Üye Olmak için TIKLAYIN!
DMCA.com Protection Status

...