133 gösterim
Play Station kategorisinde Dahi 0 1

Dishonored 2 Çıkış Tarihi Ne Zaman? Dishonored 2 Ne zaman çıkacak?


1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Dahi
düzenledi
 
En İyi Cevap
0

Dishonored 2 Çıkış Tarihi Ne Zaman? Dishonored 2 Ne zaman çıkacak?

Bethesda'nın oldukça sevilen oyunu Dishonored 2, 11 Kasım'da piyasaya çıkacak. Oyuncular tarafından büyük bir ilgiyle beklenen Dishonored 2 PC, PlayStation 4 ve Xbox One'da oynanabilecek.

Dishonored 2'nin oynanış videosu için gözler E3 tarafına dikildi. Dishonored 2'nin ilk oyun içi videosu 12 Haziran'da E3 2016 konferansında oyunculara sunulacak.

Dishonored 2 geçtiğimiz yıl E3'te duyurulmuştu. Yayınlanan duyuru fragmanı ile beklentiler bir hayli yükselmiş ve Emily'nin güçleri fazlasıyla çekici bulunmuştu. 1 yıl süren sessizlik tekrar E3 konferansında bozulacak.

dishonored 2 çıkış tarihi

Dishonored 2'yi hem önceki oyunda yönettiğimiz karakter olan "Corvo" hem de İmparatoriçe'nin kızı Emily Kaldwin olarak oynayabileceğiz.

Dishonored oynanışa göre değişen oyun sonu ve birden fazla görevi tamamlama şekli olması ile beğeni toplamıştı. Steampunk teması ve özgür oynanışı ile de bir hayli dikkat çekmeyi başarmıştı.Kaynak:shiftdelete.net

İlgili sorular

Hoş geldiniz, CevapBizde.com sizlere merak ettiğiniz sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Eğitimden Teknolojiye, Oyunlardan Gündelik Hayata kadar merak ettiklerinizi ve bilmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

Üstelik Üye Olmak Ücretsiz!

Üye Olmak için TIKLAYIN!

...