189 kez görüntülendi
kullanici resmi PC - Bilgisayar Oyunları kategorisinde tarafından

Mirror's Edge Catalyst Nedir? Mirror's Edge Catalyst ne zaman çıkacak?

1 cevap

0 oy
kullanici resmi tarafından
tarafından düzenlendi
 
En İyi Cevap

Mirror's Edge Catalyst Çıktı!

Electronic Arts stüdyosu olan DICE tarafından geliştirlen Mirror's Edge Catalyst nihayet piyasaya sürüldü.

**Mirror's Edge Catalyst**, Microsoft Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için **9 haziran 2016** 'da piyasaya çıkarıldı. Mirror's Edge Catalyst

Genel olarak parkour sporundan esinlenen Mirror's Edge serisinin yeni oyunu Mirror's Edge Catalyst, serinin hayranları tarafından uzun yıllardır beklenen bir oyun.

Oyunda, Glass şehrindeki baskıcı Holding'e karşı mücadele eden serbest koşucu Faith rolüne bürünüyoruz. Mirror'e Edge Catalyst, aydınlatılmış çatılarından, derinliklerdeki karanlık tünellere kadar Glass şehrinin baştan aşağı keşfedilebildiği bir oyun. Ana karakter Faith ile şehrin farklı bölgelerinde serbest koşular yapabiliyor, birinci şahıs perspektif ile oynayarak akıcı hareketlerin ve dövüş mekaniklerinin tadını çıkarabiliyoruz.

Mirror's Edge Catalyst


Geliştirilen Oyuncu Deneyimi:

Mirror's Edge Catalyst'nin yapımcısı Amo Mostofi tarafından yapılan açıklamada, oyuncuların Glass şehirini keşfedebilmeleri ve parkur sporunu doyasıya yaşayabilmeleri için yaklaşık 3 yıldır bu proje üzerinden çalıştıklarını belirtti.

Oyunda dikkat çeken noktalar biri ise, Mirrorsedge.com üzerinden mobil cihazlara indirebilen yardımcı uygulama The Beat. Kurulan uygulama sayesinde şehri sürekli gözlem altında tutabiliyor, arkadaşlarımızın performanslarını görebiliyoruz.


Kaynak:shiftdelete.net

İlgili sorular

CevapBizde.com bilgi kazanmak ve paylaşmak için bir yer. Soru sormak, benzersiz anlayışlara ve kaliteli cevaplara katkıda bulunan insanlarla iletişim kurmak için online bir platformdur.

Üstelik Üye Olmak Ücretsiz!

Üye Olmak için TIKLAYIN!
DMCA.com Protection Status
...