180 gösterim
Android kategorisinde Dahi sordu

WhatsApp Alıntı Yapma Özelliği Nedir? WhatsApp nasıl alıntı yapılır?


1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Dahi cevapladı
düzenledi
 
En İyi Cevap

WhatsApp Alıntı Yapma Özelliği Nedir?

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, başka kişilerin mesajlarını direkt olarak iletebileceğiniz özelliği kullanıma sunacak.

**Alıntı yapma özelliğini güzel kılan şey alıntı yapılan mesaj ile birlikte, alıntı yapılan kişinin de isminin gözükmesi**. Böylece mesajın veya içeriğin (video, fotoğraf ve ses kaydı da alıntı olarak paylaşılabiliyor) aslında kime ait olduğunu karşı taraf da öğrenmiş oluyor. Dünyanın en çok kullanılan mobil mesajlaşma uygulaması **WhatsApp**, bu sıralar kullanıcılarına sunduğu yeni özelliklerle gündemde. **Facebook** tarafından satın alınmasının ardından hızlı bir değişim geçiren mesajlaşma uygulaması, şimdi de **alıntı yapma özelliği**yle karşımıza çıktı. whatsapp alıntı yapma özelliği

Alıntı yapma özelliği, isminden de anlayabileceğiniz gibi başkası tarafından söylenmiş/yazılmış olan şeylerin direkt olarak aktarılmasını sağlayacak. Bu özellik sayesinde kopyala-yapıştır derdi olmadan size gelen ve başkasına göstermeniz gereken mesajları iletebileceksiniz. Şu anda beta aşamasında olmasından dolayı tüm kullanıcıların kullanımına sunulmamış olan alıntı özelliği, WhatsApp 2.16.118 Beta sürümü ile geldi.


Kaynak:webtekno.com

İlgili sorular

Hoş geldiniz, CevapBizde.com sizlere merak ettiğiniz sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Eğitimden Teknolojiye, Oyunlardan Gündelik Hayata kadar merak ettiklerinizi ve bilmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

Üstelik Üye Olmak Ücretsiz!

Üye Olmak için TIKLAYIN!

...