366 gösterim
Ödeme Sistemleri kategorisinde Dahi
yeniden kategorilendirildi
0 1

PayU Nedir? PayU Ödeme Kuruluşu ve PayU Komisyon Oranları nelerdir?

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Dahi
düzenledi
 
En İyi Cevap
0

PayU Nedir?


PayU, dünya genelinde 250'den fazla e-ticaret firmasına sunduğu ödeme metodu altyapısıyla tanınan, online ödeme sistemleri konusunda 100.000'den fazla işletmeye hizmet ve destek sunan ödeme sistemi firmasıdır.


image


PayU Kuruluşu

PayU, tüm dünyaca tanınan Naspers isimli servisin iştirakıdır. Naspers ise ilk defa 1915 yılında kurulan ve 133 ülkede faaliyet gösteren 15.000 çalışanlı dev bir şirkettir. Naspers'in ödeme hizmeti olarak kullandığı markası PayU'dur.

PayU, Türkiye pazarında 2011 yılı itibariyle servislerini sunmaya başlamış ve Türkiye'de 3.000 işletme müşterisi portföyüne ulaşma gayesi taşımaktadır. PayU, Visa ve MasterCard tarafından da Türkiye içerisinde onaylanan ilk ödeme servisi sağlayıcısıdır.


PayU Komisyonları nelerdir?

PayU, müşterilerinden gerçekleştirilen işlem başına %1,5 oranından başlayan komisyon oranları ve bunun haricinde de yıllık ücret talep etmektedir. Sabit ve değişmeyen yıllık hizmet bedeli şuan için 600 TL + KDV olarak belirlenmiş durumda. Birçok üyesiyle yıllık hesap üzerinden çalışan PayU ayrıca bazı durumlarda müşterileriyle aylık olarak 30 günü esas alan çalışmalarda gerçekleştirebiliyor. Bu konu hakkında daha fazla detay almak için dilerseniz PayU'nun kendi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Kaynak: https://wmaraci.com/nedir/payu

İlgili sorular

Hoş geldiniz, CevapBizde.com sizlere merak ettiğiniz sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Eğitimden Teknolojiye, Oyunlardan Gündelik Hayata kadar merak ettiklerinizi ve bilmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

Üstelik Üye Olmak Ücretsiz!

Üye Olmak için TIKLAYIN!

...