808 kez görüntülendi
kullanici resmi İnternet - İnternet Siteleri kategorisinde tarafından

GittiGidiyor Sıfır Risk Sistemi nedir? GittiGidiyor.com Sıfır Risk nedir? GittiGidiyor Sıfır Risk havuz sistemi ve faydaları nelerdir?

1 cevap

0 oy
kullanici resmi tarafından
 
En İyi Cevap

GittiGidiyor.com Sıfır Risk Sistemi nedir?


GittiGidiyor.com Sıfır Risk Sistemi, GittiGidiyor'un 2001 yılından beri uyguladığı ve internet üzerinden yapılan alışverişleri daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemidir.

Sıfır Risk Sistemi sayesinde internetten güvenli alışveriş yapabilir; ister yeni ister ikinci el ürünü teslim alır ve görüp onayladıktan sonra satın alırsınız. Böylece hiç bir risk almadan alışveriş yapmış olursunuz. GittiGidiyor'daki tüm alışverişler ve ödemeler Sıfır Risk güvencesinde gerçekleşir.


GittiGidiyor Sıfır Risk Sistemi


GittiGidiyor.com Sıfır Risk Sistemi Nasıl Çalışır?


Satıcıysanız; Sıfır Risk sayesinde alıcı ürüne onay verdikten sonraki ilk iş günü sattığınız ürünün bedeli banka hesabınıza aktarılır. Ürününüz ve paranız GittiGidiyor güvencesi altında olur.

Alıcıysanız; Sıfır Risk sayesinde ödemenizi hemen satıcıya aktarmaz, sizden onay gelene kadar güvenli havuz hesabımızda bekletiriz. Onay veya iade kararını vermeniz için, satıcının ürünü kargoya verdiği tarihten itibaren, 3 iş günü süreniz olur. Ürüne onay verdiğinizde paranız, satıcının banka hesabına aktarılır.


GittiGidiyor havuz hesabı nedir?


GittiGidiyor Havuz hesabı, GittiGidiyor'da yaptığınız tüm ödemelerin ilk önce aktarıldığı güvenli hesaptır. Bir ürüne ödeme yaptığınızda paranız önce GittiGidiyor'un yönettiği güvenli havuz hesabına aktarılır. Ürünü teslim alıp onay verdiğinizde havuz hesabında tutulan paranız GittiGidiyor tarafından satıcının hesabına aktarılır. 

Üründe sorun çıkarsa havuz hesabında bekletilen paranız, satıcıya aktarılmaz; kartınıza/hesabınıza iade edilir. Böylece paranız ve alışverişiniz %100 güvence altında olur.

İlgili sorular

1 cevap
27 Ekim 2015 İnternet - İnternet Siteleri kategorisinde Admin tarafından soruldu
CevapBizde.com bilgi kazanmak ve paylaşmak için bir yer. Soru sormak, benzersiz anlayışlara ve kaliteli cevaplara katkıda bulunan insanlarla iletişim kurmak için online bir platformdur.

Üstelik Üye Olmak Ücretsiz!

Üye Olmak için TIKLAYIN!
DMCA.com Protection Status
...