326 kez görüntülendi
kullanici resmi İnternet - İnternet Siteleri kategorisinde tarafından

Reztoran.com Nedir? Reztoran Nedir? Reztoran.com ne işe yarar? Reztoran.com'dan nasıl rezervasyon yapılır?

1 cevap

0 oy
kullanici resmi tarafından
 
En İyi Cevap

Reztoran.com Nedir?

Reztoran.com, internet üzerinden ya da android/iphone mobil uygulamaları üzerinden 800'den fazla restaurantla anlaşması bulunan bir şirket.

reztoran.com nedir

Kullanıcılar, https://www.reztoran.com/tr/ sitesi üzerinden, çağrı merkezini arayarak ya da mobil uygulamalardan girip İSTANBUL, İZMİR, ANKARA , BODRUM'da bulunan 100'lerce restauranttan birine online olarak rezervasyon yaptırabilir.


Reztoran.com'dan nasıl rezervasyon yapılır?


Web sitesine girildiğinde istenilen restaurantlardan birine tıklayıp açılan sayfadan rezervasyon işlemini yapmaları yeterli. Rezervasyon bilgileri müşterilere SMS ve Mail üzerinden de gönderilebiliyor.


Reztoran.com'un kurucuları Irmak Dönmez BÜYÜMEZ ve Murat BÜYÜMEZ. 

Reztoran'ın 600bin dolar tutarındaki ikinci yatırım turuna; Hakan Sabancı, Doğan TV Holding, Cem Garih, Mehmet Gül, David Nahmiyas, Can Gürel ve Alen Anav’ın aralarında bulunduğu yatırımcılarla birlikte, Yunanistan’ın önemli yatırımcılarından Venture Friends’in kurucusu Apostolos Apostolakis katıldı.

İlgili sorular

CevapBizde.com bilgi kazanmak ve paylaşmak için bir yer. Soru sormak, benzersiz anlayışlara ve kaliteli cevaplara katkıda bulunan insanlarla iletişim kurmak için online bir platformdur.

Üstelik Üye Olmak Ücretsiz!

Üye Olmak için TIKLAYIN!
DMCA.com Protection Status
...