366 gösterim
Sanal Para MadenciliÄŸi kategorisinde 0 1
Ethereum Madenciliği Nasıl Yapılır? Ethereum Mining Nasıl Yapılır? Ethereum Kazanma Yolları

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
 
En İyi Cevap
0

Ethereum Madenciliği Nasıl Yapılır? Ethereum Mining Nasıl Yapılır? Ethereum Kazanma Yolları

Ethereum Madenciliği, günümüzde sanal para birimlerine artan ilgiden dolayı oldukça merak edilmiştir.  Şimdi sizlere evinizden bilgisayarınızdan nasıl ethereum kazanacağınızın yollarını anlatacağız. 

Not: Sisteminizde meydana gelen sorunlardan kesinlikle sorumlu değiliz.!!!

  • Öncelikle bilgisayarınızın en az aşağıdaki sistem özellikleri karşıladığından emin olun:

- En az 16 GB RAM,

- En az 4 GB Nvidia GTX 900 Serisi Ekran Kartı ya da AMD 4xx/5xx serisi 2 GB Ekran Kartı

- Elektrik faturasında artış olabileceğini lütfen unutmayın.!!!

- NOT: Daha iyi sonuç almak için Denetim Masası>Sistem>Sol tarafta yer alan Gelişmiş Sistem Ayarları(Seçenekleri) kısmına Tıklayın> Açılan pencerede Gelişmiş> Performans bölümünün altında Ayarlar(Seçenekler)> Açılan sayfada Gelişmiş kısmı> Sağ altta yer alan Değiştir> kısmında resimde gösterildiği gibi 16000 (16 gb) yapın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın!

Ethereum Madenciliği Nasıl Yapılır?Ethereum Madenciliği Nasıl Yapılır? Ethereum Mining Nasıl Yapılır? Ethereum Kazanma Yolları  Kaynak: https://www.cevapbizde.com/1498/ethereum-madenciligi-nasil-yapilir-ethereum-mining-nasil-yapilir-ethereum-kazanma-yollari#ixzz52HOJGIoC

Ethereum Kazanmak için yani evde Ethereum Madenciliği yapmak için aşağıdaki adımları takip edin:  • İndirdiğiniz dosyanın içinde start.bat adlı dosyayı bulun ve Sağ tık>Düzenle diyin ve metin belgesiyle açın.

  • Start.bat dosyasının içine aşağıdaki kod dizilimini yazın:

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0

setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100

setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100

setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

EthDcrMiner64.exe -epool eu1.ethermine.org:4444 -ewal 0x5a7cC5FB5Aba6a4E791d01C33da68bEd4AF37000.Bedroom -epsw x

(Noktadan önceki 0x7aa.... diye başlayan kısım sizin ethereum cüzdan adresiniz. Bedroom kısmında istediğiniz adı yazabilirsiniz (Türkçe karakter kullanmayın!))

Ethereum Madenciliği Nasıl Yapılır? Ethereum Mining Nasıl Yapılır? Ethereum Kazanma Yolları   Kaynak: https://www.cevapbizde.com/1498/ethereum-madenciligi-nasil-yapilir-ethereum-mining-nasil-yapilir-ethereum-kazanma-yollari#ixzz52HTR9O4E

Ethereum Cüzdan adresi almak için ücretsiz bir şekilde:

https://www.myetherwallet.com/ adresine girin ve sağ üst köşeden türkçe dili seçip gerekli adımları gerçekleştirebilirsiniz yada https://blockchain.info gibi başka internette ethereum cüzdanları bulabilirsiniz.


  • Daha sonra bu metin dosyasını sol üstteki Dosya>Farklı Kaydet seçeneğine tıklayın ve bir isim verip sonuna .bat yazıp kaydedin. Örneğin; mining.bat gibi..
  • Kaydettiğiniz bu dosyayı açın ve çalıştırın.
  • İşlem otomatik olarak başlayacaktır.

Ne kadar ethereum kazandığınızı görmek için:

https://ethermine.org/  adresine gidin ve sağ üste köşede yer alan arama kısmına kendi ethereum cüzdan adresinizi yazın.  

Detaylı bilgiyi burada görebilirsiniz. 

Hesabınıza girdikten sonra Settings kısmından Payment threshold in Ether (Min: 0.05 Ether, Max: 10 Ether) bölümüne ne kadar Ethereum kazanınca hesaba yatsın seçeneğine en az 0.05 en fazla 10 Ethereum yazabilirsiniz. 

  • Kazandığınızda otomatik olarak belirttiğiniz ethereum cüzdanınıza aktarılır.

Ethereum Madenciliği Nasıl Yapılır? Ethereum Mining Nasıl Yapılır? Ethereum Kazanma Yolları   Kaynak: https://www.cevapbizde.com/1498/ethereum-madenciligi-nasil-yapilir-ethereum-mining-nasil-yapilir-ethereum-kazanma-yollari#ixzz52HQ25ZF1

İlgili sorular

1 cevap
CevapBizde.com bilgi kazanmak ve paylaşmak için bir yer. Soru sormak ve benzersiz anlayışlara ve kaliteli cevaplara katkıda bulunan insanlarla iletişim kurmak için bir online bir platformdur.

Eğitimden Teknolojiye, Oyunlardan Gündelik Hayata kadar merak ettiklerinizi ve bilmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

Üstelik Üye Olmak Ücretsiz!

Üye Olmak için TIKLAYIN!
DMCA.com Protection Status

...