392 kez görüntülendi
kullanici resmi İnternet - İnternet Siteleri kategorisinde tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi

BrandFace Nedir? BrandFace.tv Nasıl Kullanılır? BrandFace Mr.Ok kimdir?

1 cevap

0 oy
kullanici resmi tarafından
 
En İyi Cevap

brandfacetv

BrandFace.tv Nedir?

BrandFace, kullanıcıları markaların reklam yüzü olmaya davet eden bir uygulamadır. Yerli bir girişim olan BrandFace’de dilediğiniz marka için 29 saniyelik videolar çekebilirsiniz. Hazırladığınız videolar yüksek izlenme ve beğeni alırsa brandface.tv adresinde vitrine çıkarılıyor.

Digital dünyaya yeni bir soluk getirecek olan Brandface.tv, kullanıcılarına hayatlarında yer etmiş markaları veya değinmek istedikleri sosyal sorumluluk temalarını 29 saniyelik videolarla anlatma imkanı sunarken bir yandan da ödüllendiriyor. Her hafta en çok beğeni alıp vitrine çıkan 8 videodan en çok beğenilen video 1000 Tl’lik ödülün de sahibi olacak.

brandfacekazanç

Video odaklı birçok sosyal ağda doğal görünsün ya da görünmesin çok sayıda sponsorlu video izliyoruz zira ağların gelirlerinde marka iş birlikleri önemli bir yer tutuyor. Türkiye’de yakın zamanda lansmanı yapılan yerli video girişimi BrandFace ise daha direkt bir model izleyerek yalnızca video reklamlara odaklanıyor. BrandFace, kullanıcıların favori markaları için kendi reklam filmlerini yayınlamasını ve bunun karşılığında gelir yaratmasını sağlıyor.

Fikir olarak yaklaşık beş yıllık bir geçmişe sahip olduğu belirtilen BrandFace, Rasim Üner’in girişimi. Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu olan Rasim Üner, İngiltere’de pazarlama ve yönetim alanlarında yüksek lisans yaptıktan sonra Türkiye’de farklı sektörlerde yaratıcı işlerde çalışmış. 2015 yılında girişimciliğe soyunan Üner, uzun süredir olgunlaştırdığı BrandFace fikrini, 15 kişilik bir ekiple yaklaşık altı ayda geliştirip hayata geçirmiş. 100 bin dolar girişim sermayesiyle kurulan BrandFace, bugüne kadar dışarıdan yatırım almamış. BrandFace ilk lansmanını geçtiğimiz Ekim ayında marka elçileri Ceyhun Yılmaz, Ekin Türkmen ve Aylin Aslım’ın katılımıyla yapmıştı.


BrandFace.tv'deki Mr.Ok Kimdir?/Nedir?

mrok

Mr.Ok, BrandFace'de videolarınız yüklendikten sonra Mr.Ok adındaki kişi veya kişiler videonuzu izler. Tüm videolar izlenir. İzlenen videolar arasından değerli görülenler Mr.Ok adlı jüri grubu tarafından vitrine çıkarılır. Vitrine çıkarılan videolar arasında en beğenilen videolara ceşitli ödüller dağıtılır.

İlgili sorular

CevapBizde.com bilgi kazanmak ve paylaşmak için bir yer. Soru sormak, benzersiz anlayışlara ve kaliteli cevaplara katkıda bulunan insanlarla iletişim kurmak için online bir platformdur.

Üstelik Üye Olmak Ücretsiz!

Üye Olmak için TIKLAYIN!
DMCA.com Protection Status
...