43 gösterim
Sözlük - Kelime Anlamları kategorisinde Dahi sordu
kapalı

Sony Xperia C6 Nasıl Olacak?

Kapatılma nedeni: Arşivsel Soru!

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Dahi cevapladı
 
En İyi Cevap

Sony Xperia C6 modeline ait render çizimleri ortaya çıktı. Son sızıntılardan anlaşıldığı üzere Xperia C6, neredeyse yok denilecek kadar ince bir çerçeveye sahip olacak.

image

Akıllı telefon pazarında hatırı sayılır bir yere sahip olan Sony, Xperia modellerinin tasarımları ile dikkat çekmeyi başarıyor. Şubat ayında düzenlenecek olan MWC 2016 kapsamında tanıtılması beklenilen Xperia C6 modeli ise yine tasarımı ile dikkatleri üzerine toplayacak.

Sony Xperia C6 neredeyse çerçevesiz olacak!

Geçtiğimiz yıl tanıtlan Xperia C5 Ultra modeli için ortaya atılan “Çerçevesiz Akıllı Telefon” iddiaları, modelin çok incede olsa bir çerçeveye sahip olması ile bekleyenlerini üzmüştü. Şimdi aynı iddialar Xperia C5 Ultra’nın devam modeli olması beklenilen Xperia C6 için de söyleniyor.

İlk defa geçtiğimiz günlerde Rose Gold renk seçeneği ile karşımıza çıkan Xperia C6 için bugün Onleaks tarafından yayınlanan render çizimleri, modelin yine tam olarak çerçevesiz değil ama yoka yakın derecede ince bir çerçeve ile geleceğini gözler önüne seriyor.

sonyxperia

Bu defa Sony’nin Xperia C6 modelinde Full HD çözünürlüğündeki ekran için 6 inç yerine 5.5 inç kullanmayı tercih edeceği söylenirken, işlemci tarafında ise sekiz çekirdekli MediaTek Helio P10 kullanması bekleniyor.

Orta seviye özelliklere sahip olması beklenilen Xperia C6 modelinin 3 GB RAM ile gelmesi muhtemel. Xperia C6 ile ilgili elimizdeki bilgiler şimdilik bunlardan ibaretken MWC 2016 yaklaştıkça daha net bilgilerle karşınızda olacağız.


Kaynak:shiftdelete.net

İlgili sorular

1 cevap
29 Ocak 2016 Cep Telefonları kategorisinde Cem Çırak sordu
Hoş geldiniz, CevapBizde.com sizlere merak ettiğiniz sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Eğitimden Teknolojiye, Oyunlardan Gündelik Hayata kadar merak ettiklerinizi ve bilmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

Üstelik Üye Olmak Ücretsiz!

Üye Olmak için TIKLAYIN!

...