118 gösterim
Sesli Ve Görüntülü Konuşma Programları kategorisinde Dahi 0 1

Skype nedir? Skype Nasıl Kullanılır? Skype hesabı nasıl oluşturulur?

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Dahi
düzenledi
 
En İyi Cevap
0

SKYPE Nedir?

Skype, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz anlık mesajlaşma, görüntülü veya sesli konuşma yapmanızı sağlayan bir uygulamadır. Microsoft'un sahip olduğu bir servis olan Skype'ın Android dışında iOS, Windows gibi platformlarda da kullanılması mümkündür.

SKYPE Nedir

Skype hesabı nasıl oluşturulur?

Skype uygulamasını kullanmak için bir Skype hesabına sahip olmanız gerekiyor. Eğer Skype hesabınız yoksa oluşturmak için aşağıdaki adımları izlemelisiniz:

1- Cihazınıza Öncelikle SKYPE uygulamasını indirin ve açın. 2- Karşınıza gelen giriş ekranında yer alan "Hesap oluştur" seçeneğine dokunun. 3- Bir sonraki ekranda "Kullanım Şartları" bölümünü inceledikten sonra "Devam et" butonuna tıklayın. 4- "Hesap oluştur" sayfasındaki kayıt formuna hesabınızı oluşturmak için gerekli bilgileri girmelisiniz. 5- Kayıt formunu doldurduktan sonra kayt simgesine basın. 6- Artık bir Skype hesabınız var. Hesap bilgilerinizi kullanarak Skype'a giriş yapabilirsiniz.

Skype hesabı nasıl oluşturulur
Kaynak:tr.fobito.com

İlgili sorular

Hoş geldiniz, CevapBizde.com sizlere merak ettiğiniz sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Eğitimden Teknolojiye, Oyunlardan Gündelik Hayata kadar merak ettiklerinizi ve bilmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

Üstelik Üye Olmak Ücretsiz!

Üye Olmak için TIKLAYIN!

...