474 gösterim
İnternet - Online Oyunlar kategorisinde Dahi sordu

Slither.io nedir? Slither.io nasıl oynanır?


1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Dahi cevapladı
 
En İyi Cevap

Slither.io nedir?

Slither.io, agar.io’ya oldukça benzer bir mantıkla geliştirilmiş online bir oyundur. Online yılan oyunu diyebileceğimiz slither.io’da dev bir harita üzerinde gerçek oyuncularla kapışmanız ve en iyi 10 listesine girmeniz gerekiyor. agar.io’dan farklı olarak slither.io’da tüm kullanıcılar eşit fırsatlara sahip yani oyuna yeni başlayan birisi dev bir yılana kafa tutabilir. Dev bir yılanı patlatmanız için tek gereken onun önünü kesmek ve kafasını sizin bedeninize çarptırmak. Patlayan yılanın ardından geriye kalan artıkları yiyerek kendinizi büyütebilirsiniz.

Slither.io Oynamak için TIKLAYIN!!!


Slither.io nasıl oynanır?

Aslında oyunda amaç çok basit. Yılanı kontrol ederek alanda ki parlak yiyecekleri topluyor ve yılanınızı büyütüyor ve puanınızı arttırıyorsunuz. Oyunu oynarken hızınızı arttırmak için mouse (fare)'nin sol tuşuna basılı tutmanız yeterlidir. Oyunda ki diğer kullanıcılara, yılanlara çarpmamaya özen göstermeniz gerekiyor yoksa ölüyor ve yiyeceğe dönüşüyorsunuz.

Aslında oyunda ki amaçta bu. Büyüyerek, hızlı kaçarak diğer yılanların size çarpmasını sağlıyorsunuz ölen yılanları yiyerek daha hızlı büyümeye başlıyorsunuz. Bunu yapmanın en kolay yolu sizden küçük yılanların etrafında dönerek çembere almaya çalışmak ve size çarpmasını sağlamak.

Slither.io Android Versiyonu İçin TIKLAYIN!!!


Oyundan Görüntüler

slither.io nedir

slither.io nasıl oynanır

slitherio nedir


Kaynak:tr.fobito.com

İlgili sorular

Hoş geldiniz, CevapBizde.com sizlere merak ettiğiniz sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Eğitimden Teknolojiye, Oyunlardan Gündelik Hayata kadar merak ettiklerinizi ve bilmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

Üstelik Üye Olmak Ücretsiz!

Üye Olmak için TIKLAYIN!

...