152 gösterim
PayPal kategorisinde Dahi sordu

Paypal Nakit Kart Neden Durduruldu? PayPal Nakit Kart ne zamana kadar geçerli olacak?


1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Dahi cevapladı
düzenledi
 
En İyi Cevap

PayPal Nakit Kart Neden Durduruldu?

İnternet üzerinden bir çok kişinin kullandığı Paypal Nakit Kart artık sona eriyor. TEB ile Türkiye de yaygınlaşan Paypal Nakit kartı durdurulacağı duyuruldu. Paypal’ın
kullanıma sunduğu ve özellikle internet alışverişlerde büyük kolaylık sağlayan Paypal nakit kartlarının kullanılmasının iptal edildiği açıklandı. Türkiye’de faaliyete geçen ve kısa zamanda büyük bir kesim tarafından kullanılmaya başlayan Paypal nakit kartların kullanımının durdurulması Paypal tarafından bugün itibariyle duyuruldu. Paypal tarafından yapılan açıklamayla iki yıldır Türkiye’de TEB Bankası işbirliğiyle yürütülen ön ödemeli para kartı Paypal Nakit Kartı’nın artık kullanılmayacağı duyuruldu.

Paypal yaptığı açıklamada söz konusu kartı alırken alınan 5 TL’lik kart ücretinin hesaplara iade edileceği ve kartlarda bulunan paraların 31 Temmuz 2016 tarihine kadar kullanılabileceği açıklandı. Paypal nakit kartlarında bulunan parasını çekmek isteyen müşterilen ise TEB şubeleri aracılığıyla 1 Haziran 2016 tarihine kadar paralarını çekebilecekler. Paypal Nakit Kartına para yüklemeleri 1 Mayis 2016 tarihinde son bulacaktır denilerek, herhangi bir sorun için Paypal Nakit Kart müşteri hizmetlerine 0212 331 70 75 ulaşılabileceği belirtildi.

Paypal nakit kart neden durduruldu


PayPal Nakit Kart'ın Durdurma Mesajı

Önemli Duyuru:

Türkiye’de son iki yıldır TEB iş birliği ile yürüttüğümüz ön ödemeli PayPal Nakit Kart programının durdurulmasına karar verilmiştir. 

Bu süreçte siz değerli kullanıcılarımızın tüm sorularını yanıtlamak ve kart bakiyenizi kolaylıkla çekebilmenize yardımcı olmak için PayPal Nakit Kart müşteri hizmetlerimiz 7 gün 24 saat hizmetinizde olacaktır.

Kart bakiyenizi 31 Temmuz 2016 tarihine kadar;

  • MasterCard geçen yerlerde kullanabilir,
  • TEB ATM'lerinden yıllık nakit çekim limitiniz kadarı nakit olarak çekebilir, 
  • TEB şubelerinden  1 Haziran 2016 tarihi itibariyle nakit olarak alabilirsiniz. 
     
    Kart yüklemeleri 1 Mayıs 2016 tarihinde sona erecektir. Bu süreçte kullanıcılarımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sorularınız için; PayPal Nakit Kart müşteri hizmetlerine  0 212 331 70 75 numaralı telefonu arayarak veya [email protected] adresinden e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için https://www.paypal-nakit.com/tr/yardim adresinden Sık Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Acemi yorumladı
Bence bu alanda kendini en çok geliştiren kart sistemi ininal. Açıkçası alternatif ödeme sistemlerinde öneririm

İlgili sorular

Hoş geldiniz, CevapBizde.com sizlere merak ettiğiniz sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Eğitimden Teknolojiye, Oyunlardan Gündelik Hayata kadar merak ettiklerinizi ve bilmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

Üstelik Üye Olmak Ücretsiz!

Üye Olmak için TIKLAYIN!

...