1.7k gösterim
Android kategorisinde Dahi sordu

Aptoide Nedir? Aptoide Nasıl Kullanılır? Google Play Alternatif Uygulamaları Nelerdir?


1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Dahi cevapladı
düzenledi
 
En İyi Cevap

Aptoide Nedir?

Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Aptoide uygulaması sayesinde ücretsiz olarak uygulama yükleyebilirsiniz. Google Play'da yer alan kısıtlamalardan dolayı alternatif bir Android markete ihtiyaç duyuyorsanız Aptoide'yi kullanabilirsiniz.

Google'un sıkı politikaları sebebiyle en son uygulama ve güncellemelere ulaşamamaktan dert yanıyorsanız Aptoide ile tüm bunlara ulaşabilirsiniz.

APTOIDE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

aptoide nedir

Google Play'da karşılaştığınız saçma ve kalitesiz olan uygulamalara denk gelme olasılığınız ise oldukça düşük. Android cihazınızda hali hazırda yüklü olan uygulamaların da Aptoide tarafından tanınması ile birlikte güncellemeleri direkt olarak bu uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Geçmişte indirmiş olduğunuz uygulamaların yönetilmesi ve kaldırılması gibi işlemleri de Aptoide uygulamasında gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca Facebook hesabınızla giriş yaptığınız zaman uygulamayı kullanan diğer arkadaşlarınızın sahip oldukları uygulamaları da gözetleyebiliyorsunuz. Yenilikçi bir yapıya sahip olan Aptoide uygulamasını denemenizi öneririz.

APTOIDE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

aptoide nasıl kullanılır

İlgili sorular

Hoş geldiniz, CevapBizde.com sizlere merak ettiğiniz sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Eğitimden Teknolojiye, Oyunlardan Gündelik Hayata kadar merak ettiklerinizi ve bilmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

Üstelik Üye Olmak Ücretsiz!

Üye Olmak için TIKLAYIN!

...