205 gösterim
Android Oyunlar kategorisinde 0 1

Clash of Clans Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

düzenledi
 
En İyi Cevap
0

Clash of Clans Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Android ve iOS mobil cihaz sahiplerinni en sevdiğ ive en çok oynadığı strateji oyunlarından bir tanesi olan Clash of Clans'ı bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer cevabınız hayırsa, sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlarınız üzerinde Clash of Clans oynama keyfini yaşayabileceksiniz.

Clash of Clans Bilgisayarda Nasıl Oynanır

Eğer Clash of Clans oyuncusuysanız çok iyi bileceğiniz üzere online olmadığınız sürelerde köyünüze saldırı alıyorsunuz. Açıkcası bu durum Clash of Clans oyuncularının canını en çok sıkan durumlardan bir tanesi. Bilgisayarınızdan Clash of Clansı açarak sürekli aktif olabilir ve böylece saldırıların önüne geçebilirsiniz. Peki bunu nasıl yaparım diye merka ediyorsanız, cevap ''Bluestacks'' programı. Emilatör programı olan Bluestack, Android uygulama ve oyunları bilgisayarınız üzerinde açmanızı sağlıyor. Bu programı kullanarak köyünüzü bilgisayarınız üzerinde dilediğiniz kadar açık bırakarak gelecek olan tüm saldırıları engelleyebiliyorsunuz.

Clash of Clans Bilgisayarda Nasıl Oynanır


Kaynak:blog.tamindir.com

İlgili sorular

Hoş geldiniz, CevapBizde.com sizlere merak ettiğiniz sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Eğitimden Teknolojiye, Oyunlardan Gündelik Hayata kadar merak ettiklerinizi ve bilmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

Üstelik Üye Olmak Ücretsiz!

Üye Olmak için TIKLAYIN!
DMCA.com Protection Status

...