Aptoide Nedir? Aptoide Nasıl Kullanılır?

Aptoide Nedir? Aptoide Nasıl Kullanılır? Google Play Alternatif Uygulamaları Nelerdir?

Aptoide Nedir? Aptoide Ne işe yarar?

Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Aptoide uygulaması sayesinde ücretsiz olarak uygulama yükleyebilirsiniz. Google Play’da yer alan kısıtlamalardan dolayı alternatif bir Android markete ihtiyaç duyuyorsanız Aptoide’yi kullanabilirsiniz.

Google’un sıkı politikaları sebebiyle en son uygulama ve güncellemelere ulaşamamaktan dert yanıyorsanız Aptoide ile tüm bunlara ulaşabilirsiniz.

Aptoide nedir ne işe yarar gibi sorular Google Play Store alternatifi olarak değerlendirilebilir. Google Play Store’dan indiremediğiniz uygulamaları Aptoide üzerinden indirebilirsiniz.

APTOIDE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Aptoide Nedir? Aptoide Ne İşe Yarar?

Google Play’da karşılaştığınız saçma ve kalitesiz olan uygulamalara denk gelme olasılığınız ise oldukça düşük. Android cihazınızda hali hazırda yüklü olan uygulamaların da Aptoide tarafından tanınması ile birlikte güncellemeleri direkt olarak bu uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Geçmişte indirmiş olduğunuz uygulamaların yönetilmesi ve kaldırılması gibi işlemleri de Aptoide uygulamasında gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca Facebook hesabınızla giriş yaptığınız zaman uygulamayı kullanan diğer arkadaşlarınızın sahip oldukları uygulamaları da gözetleyebiliyorsunuz. Yenilikçi bir yapıya sahip olan Aptoide uygulamasını denemenizi öneririz.

APTOIDE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

aptoide nasıl kullanılır
close button