Hakkımızda

CevapBizde.com, 2015 (27 Ekim) yılında hayata geçirilmiş bir projedir. Türkiye’de bulunan kullanıcıların bilmedikleri konularda soru sormaları ve sorularına cevap bulmaları için oluşturulmuş bir web sitesidir.
Günlük hayatla ilgili, Ders-Ödevler hakkında, Teknoloji vb. diğer konularda kullanıcıların sorularına yanıt bulması için oluşturulmuş ve kullanıcıları bu konular hakkında bilinçlendirmeyi amaçlayan bir web sitesidir.

CevapBizde.com, tarafsız bir soru-cevap ortamı olup, sitedeki içerikler hakkında kesinlikle sorumlu tutulamaz. Sitemizde paylaşılan içeriklerle ilgili olarak hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Kullanıcı isterse alıntı yaptığı kaynağı Emeğe Saygı açısından belirtebilir. Dolayısıyla eğer bir alıntı yapılmışsa site yönetimi sorumlu değildir.

Sitemiz, herkese açık şekilde hizmet vermekte olup eklenen içerikten kullanıcıların kendileri sorumludurlar. Bu amaçla gerektiğinde ilgili birimlere verilmek üzere IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır.

Sitemizde yer alan her türlü soru, içerik ve cevap niteliği taşıyan bilgi; herhangi bir maddi menfaat düşünmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla yayındadır. Sitemizde yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik verilmemektedir.

Bu nedenle, verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak doğru/ yanlış yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmiyoruz.


Bizimle iletişime geçmek için TIKLAYINIZ!

İstek, Öneri ve Şikayetleriniz için TIKLAYINIZ!


TELİF HAKLARI KONUSUNDA, HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA:

Yasal Uyarı:
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, “Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.” Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir.
Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; info@cevapbizde.com e-posta adresinden veya sitemizin “İLETİŞİM” kısmından bize ulaşabilirler.
Bu e-posta adresine ulaştırılan talep ve şikayetler yetkili kişiler tarafından incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.
Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan Kullanıcıların tespiti için gerekli teknik veriler de ayrıca sağlanacaktır.
CEVAPBİZDE.COM

close button