ininal kart nedir? ininal kart kullanmak için yaş sınırı nedir?

ininal kart nedir? ininal kart kullanmak için yaş sınırı nedir? ininal kart Para yükleme noktaları nerededir? ininal kart hakkında bilgi

ininal kart nedir?

ininal kart, Ön ödemeli bir karttır. İçine yüklediğiniz bakiye kadar harcama yapabilirsiniz. Kredi kartı / Banka kartı’nın geçtiği her yerde rahatlıkla güvenle işlem yapabilirsiniz.

ininal kart nedir, ininal kart nerden alınır

ininal kart Nereden Alabilirim?

İninal kartınızı dilerseniz “PTT, Migros, Mjet, Tansaş, D&R , Teknosa ve Yaysat” satış noktalarından satın alın,
dilerseniz ininal cüzdan uygulamasından anında ücretsiz ininal kart yaratın.
Dilerseniz de shop.ininal.com adresimizden yeni kart siparişinizi verin.


İninal Kart her yerde kullanılabilir mi?

İninal kartınızı hem internette hem mağazalarda, yurtiçinde ve yurtdışında her yerde kullanabilirsiniz. Diğer bir deyişle, kredi kartı / banka kartı’nın geçerli olduğu her yerde geçerlidir.


İninal kart kullanmak için yaş sınırı nedir?

ininal karta sahip olmak ve kullanmak için 12 yaş yeterlidir.


İninal kart kullanmak için bankada hesap açmak gerekiyor mu?

Hayır, gerekmiyor. ininal Kart’a herhangi bir sözleşme ya da form imzalamadan ve bankada hesap açmadan sahip olabilirsiniz. Satış noktalarından 5 TL’ye alabileceğiniz ininal karta, ininal para yükleme noktalarından para yükleyerek kullanabilirsiniz.


Kartın kayıp ve ya çalıntı durumlarında ne yapmalıyım?

Kayıp ve çalıntı durumunda müşteri hizmetleri aranarak kart iptal edilmelidir. 7/24 Müşteri Hizmetlerini 0 (212) 331 70 67 Kendi kimliğinize kayıtlı başka bir ininal kartınıza, kaybettiğiniz veya çaldırdığınız bakiyeniz aktarılabilir. Kişiselleştirilmemiş kartlarda kalan bakiyeler başka kartlara aktarılamaz.Kullanıcı hataları, kayıp, çalıntı vs. sebeplerle doğmuş /doğacak tüm zararlardan İninal Kart kullanıcısı sorumludur; ininal şirketi sorumlu tutulamaz.


Kaynak: https://www.ininal.com/sss#collapseTwo

close button